Menu

Forest Tale

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Forest Tale

Automat Forest Tale Online ZdarmaMilujete-i zeleň, přírodu a hraní najednou, pak je tento výherní automat zdarma s názvem Forest Tale pro vás tou pravou volbou. Tento výherní automat vydala vývojářská společnost EGT a narazíte v něm na symboly lesní dřevěnky, přírody, košíku s jídlem, vlka a dívky. V této hře je totiž perfektně vykreslena pohádka o Červené karkulce a výherní automat s takovým tématem si musí zamilovat opravdu všichni. Vaším úkolem je dělat Červené karkulce společnost a ochraňovat ji před všemi možnými nástrahami, kterým je na své cestě lesem vystavena.

Automat Forest Tale Online Zdarma

 

Tento pětiválec vás rozhodně pobaví. Symboly na válcích vám poskytnou obstojný rozsah různých výplat, které si zaručeně užijete. Animace, které byly do tohoto automatu vloženy, jsou výjimečně skvělé. Mimo to ale můžete čekat i vzrušující jackpoty a po každé vaší výhře ji můžete zkusit vynásobit v dodatečné tipovací bonusové hře. Maximální dosažitelná výhra je velmi vysoká a dokonce i bonusy můžete získat bez žádných obtíží. K dispozici jsou i náhodné herní odměny. To vše dohromady dělá z tohoto automatu lákavou hru pro celou řadu hráčů, kterou si skvěle zkrátíte váš volný čas.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti