Menu

Pirate Princess

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Pirate Princess

Pirate Princess Automat Online ZdarmaVýherní automat Pirate Princess se rozkládá celkem na 5 válcích s 25 výherními liniemi, na kterých kombinuje dvě nejmilovanější dětské postavy, princezny a piráty. Při hraní výherního automatu Pirate Princess na vás padne nostalgie a vzpomenete si na svá dětská léta. Ta ale na válcích tohoto automatu můžete zažít znovu. Staňte se pirátskou princeznou a získejte ty nejcennější poklady. Hráči si mohou navíc přihnout z láhve jejich nejoblíbenějšího rumu a užít si celou tuto nádhernou akci.

Pirate Princess Automat Online Zdarma

 

Protože je téma tohoto výherního automatu převážně o pirátech, jeho pozadí tak zdobí dřevěná loď, která se nachází uprostřed oceánu. Truhlice s poklady a pevná lana drží všechny válce pohromadě. Zvukový doprovod hry skvěle odráží dané téma i hlučný život této pirátské princezny, která dokáže roztřást opravdu všechny válce. Tato automatová hra se stala pirátským rájem, který je do nejmenšího detailu zobrazen na těchto válcích a velmi kvalitní grafická stránka ve vás navodí pocit, jako byste byli jeho součástí.

Speciální herní symboly

Ovládací prvky tohoto výherního automatu se nachází ve spodní části herní obrazovky na tyrkysově modrém pozadí. Ovládací tlačítka jsou tak záměrně od válců oddělena. Pokud chcete v tomto výherním automatu vyhrát opravdu zásadní částku, tak se zaměřte na symbol kanónu. Za 9 takovýchto symbolů získáte spiny zdarma. Další bonusovou funkci vám zajistí symboly mapy. Za tři tyto symboly se dostanete na zvláštní herní obrazovku. Zde si vyberte jeden symbol, který určí hodnotu vaší výhry.

No comments

Napsat komentář