Menu

Weird Science

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Weird Science

 Weird Science Automat Online ZdarmaTento výherní automat patří mezi ty nejsrandovnější výherní automaty, které jsem kdy hrál. Jedná se o výtvor od vývojářské společnosti Habanero, která patří k těm nejlepším vývojářům výherních automatů na světě. Od samotného pozadí automatu až po grafickou stránku, animace a symboly, naprosto vše je spojené s šílenou laboratoří. Narazíte na šílené vědce, podivně vypadající laboratorní zvířata a další symboly, které byly navrženy velmi srandovně. Je asi jasné, že se v této laboratoři neprovádí nic jiného, než podivné pokusy. Některé pokusy vyústí pouze v exploze, ale žádný z pokusů nebude mít pro hráče negativní vliv. Výhry vám v tomto výherním automatu zdarma přinesou dokonce i samotné exploze.

 Weird Science Automat Online Zdarma

 

Mimo to je tento herní automat velmi barevný s velmi živými animacemi. Grafická stránka se podobá kresleným filmům, ale skvěle se drží zvoleného tématu. První dojem, který ve vás tento výherní automat vyvolá, je naprosto fantastický. K dispozici budete mít 5 válců a 25 výherních linií. Ovládání těchto válců je klíčové ke správnému hraní a získání výher. Ovládání automatu je při tom velmi jednoduché, a to právě díky skvělému ovládacímu panelu, který se nachází ve spodní části obrazovky. Velikost vašich sázek můžete kontrolovat změnou velikosti hodnoty vsazených mincí nebo změnou počtu aktivních výherních linií. Změnou těchto hodnot ale dosáhnete také změny hodnoty výher. Výherní automat Weird Science samozřejmě obsahuje také funkci automatické hry a funkci automatické sázky.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti