Menu

Sugar and Ice Holiday

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Sugar and Ice Holiday

Automat Sugar and Ice Holiday Online ZdarmaVýherní automat Sugar and Ice Holiday je slaďoučkou automatovou hrou, která se vyznačuje roztomilým designem hratelným v rozhraní HTML5. Tento výherní automat si můžete zahrát na různých zařízeních, například na mobilních telefonech, tabletech i na iPhone. Celý tento výherní automat je velmi zajímavý a je situován do jednoho z nejoblíbenějších ročních období – Vánoc. Speciální funkcí jsou kaskádovité válce, které vám přinesou spoustu výher a zábavy.

Automat Sugar and Ice Holiday Online Zdarma

 

Co se týče grafické stránky, tak vás tento výherní automat dostane svým roztomilým a veselým prostředím. Veškeré cukrovinky jsou zde vytvořeny v trojrozměrném formátu, jsou pestrobarevné a vypadají opravdu chutně. V okolí hrací plochy se nachází spousta prvků, které vás při hraní budou bavit a rozptylovat. Bude pro vás tak těžké zjistit, zda jste vyhráli nebo ne.

Celý tento hrací automat je jednoduchý a přímočarý. Grafika je nádherná a výrazně tak vylepší vaše herní zážitky. Získat výhry je při tom opravdu jednoduché, stačí spojit na jedné výherní linii čtyři stejné symboly. Výše vašich výher pak bude záviset na hodnotě vsazených mincí a na konkrétních výherních kombinacích.

Hlavním prvkem tohoto výherního automatu jsou kaskádovité válce, které vám umožní získat i několik posloupných výher v jednom kole.

Speciální herní symboly

Wild symbol nahradí všechny ostatní herní symboly a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Mnohem šťastnější ale budete po získání skořicového srdíčkového jackpotu. Těmi nejméně hodnotnými symboly jsou pruhované bonbóny.

Ovládání automatu je velmi jednoduché a dostane vás také jeho roztomilý design. Z celkového hlediska se při hraní tohoto výherního automatu nudit rozhodně nebudete.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti