Menu

Temple Cats

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Temple Cats

Výherní Automat Temple Cats Online ZdarmaVýherní automat Temple Cats má 5 válců a jeho tématem jsou egyptské kočky. Nečekejte od tohoto automatu ale nic jednoduchého, protože toho pro vás má připraveného opravdu hodně. Tento výherní automat si můžete zahrát online ve formátu flash nebo si ho můžete zahrát na vašem počítači. Automat má klasický design a rozkládá se na ploše o velikosti 5×3. Výborné jsou i použité animace.

Výherní Automat Temple Cats Online Zdarma

 

Abyste tento výherní automat mohli hrát, musíte si nejdříve nastavit vaše sázky. Hodnota mincí se v tomto výherním automatu pohybuje od 0,01 do 1 kreditu. Proto si mohou zahrát i hráči, kteří mají velmi napjatý rozpočet. Na všech deset výherních linií si můžete vsadit maximálně 100 mincí. Můžete zvýšit rychlost hraní pomocí automatické funkce, která bude válci točit za vás.

Herní symboly

Válce tohoto výherního automatu se nachází mezi hieroglyfy a kolonádami, které se prolínají na kamenných deskách na pozadí. Celý výherní automat je atraktivní a mezi jeho symboly patří různé druhy koček, které vám vyplatí skvělé výhry. Tou nejhodnotnější kočkou je ta, která má zlaté kroužky na krku. Za tuto kočku získáte až 2000 mincí a výhry získáte i za spojení pouze dvou symbolů. Vysokou výhru vám také vyplatí princezna. Za pět těchto symbolů získáte dokonce až 5000 mincí. Za symboly hracích karet získáte nižší výhry. Těchto symbolů je ve hře také pět, od 10 až po eso. Tou nejlepší odměnou, kterou můžete získat za tyto symboly, je 150 mincí.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti