Menu

Legend of Cleopatra

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Legend of Cleopatra

Hrací Automat Legend of Cleopatra Online ZdarmaLegend of Cleopatra je výherní automat, který je dostupný na platformě Playson a určitě vás zaujme svojí grafickou stránkou v HD kvalitě, neobvyklým rozvržením a dokonalou krásou. Tento výherní automat si můžete pohodlně zahrát i na tabletech nebo mobilních telefonech. Již podle názvu je jasné, že se v tomto automatu setkáte se svůdnou Kleopatrou, která se ale schovává až v bonusovém kole. Celkovou atmosféru skvěle dotváří i soundtrack, který je inspirovaný místní hudbou.

Hrací Automat Legend of Cleopatra Online Zdarma

 

Tento výherní automat popírá základní normy nejen svým designem. Místo klasických pěti válců se třemi řádky vám tento automat nabídne rovnou šest válců a různý počet řádků. V některých sloupcích budou tři řádky, v jiných dokonce 4 nebo 5. Své výherní kombinace můžete tvořit celkem na 100 fixně nastavených výherních liniích a těšit se můžete také na celou řadu bonusových funkcí.

V tomto hracím automatu si můžete hodnotu své sázky nastavit podle sebe. Zahrát si můžete s nižšími sázkami, ale pamatujte si, že pokud budete hrát s vyššími sázkami, tak dosáhnete na mnohem vyšší výhry. Hodnota sázek začíná na 0,20 kreditech na jedno zatočení.

Tento výherní automat vám přinese výhry za spojení stejných symbolů na některé ze 100 nabízených výherních linií. Výherní kombinace musí být tvořeny daným směrem a v některých případech vám výhru přinesou již dva stejné symboly nebo kombinace dvou stejných symbolů s jedním wild symbolem.

Herní symboly

Tím vůbec nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je zlatý wild symbol, který vám vyplatí až 100x hodnotu vaší sázky za spojení šesti těchto symbolů na výherní linii. Wild symbol ale také nahrazuje ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Symboly Kleopatry vám vyplatí 75x hodnotu vaší sázky. Mezi ostatní symboly patří také symboly hracích karet a symboly egyptských bohů. Pro ty nejvyšší výhry se soustřeďte na získání bonusu dvojitého wild symbolu.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti