Menu

Hell Mania

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hell Mania

Výherní Automat Hell Mania Online ZdarmaVýherní automat Hell Mania byl zasazen do temného a pekelného prostření připomínajícího podsvětí.

Výherní Automat Hell Mania Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu s 5 válci vám přinese tu nejvyšší výhru symbol čerta. Jackpot má konkrétně hodnotu 500násobku vaší sázky. Pro získání jackpotu ale musíte vytvořit úplnou výherní kombinaci. Minimální sázkou tohoto automatu je 0,20 dolarů a za tuto hodnotu můžete roztočit všechny válce. Nicméně můžete také využít verzi tohoto výherního automatu zdarma a hru si nejdříve vyzkoušet. Počet výherních linií v tomto výherním automatu je 5.

Pozadí tohoto výherního automatu zobrazuje kryptu a všudypřítomnou lávu, která celému automatu dodává pekelnou atmosféru. Jednotlivé válce jsou pak umístěny do kovového okrasného rámu a celou hrou vás bude doprovázet i ďábelský soundtrack.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří hrací karty od 10 až po eso. Ač se jedná o klasické symboly, tak je jejich design sladěn s tématem tohoto automatu a propůjčuje jim tak strašidelný nádech. Mezi tematické symboly patří pohár, trojzubec, fialový kříž, pentagram a ďáblovo srdce. Tím nejhodnotnějším symbolem je samotný Lucifer.

Ve hře se nicméně nachází ještě jeden symbol, který vyobrazuje nádhernou ďáblici. Ta zde zastává roli wild symbolu a pomůže vám tak vytvořit více výherních kombinací. Její funkcí je nahradit chybějící symboly nebo doplnit stávající výherní kombinace a změnit je na hodnotnější. Pokud se navíc na válcích objeví plameny, tak se tato svůdná ďáblice objeví ve velmi přiléhavém oblečku a rozroste se na celý válec.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti