Menu

Autumn Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Autumn Gold

Výherní Automat Autumn Gold Online ZdarmaVýherní automat Autumn Gold má celkem 3 válce a 9 výherních linií. Jeho specifickým prvkem je jednoduchá a roztomilá grafika. Celý průběh hry je velmi snadný a tvořit můžete hned několik různých výherních kombinací. Pokud máte dostatek štěstí, tak narazíte i na několik překvapení.

Výherní Automat Autumn Gold Online Zdarma

 

Tento výherní automat se řadí mezi snadné automatové hry. Je tak na čase zapomenout na velmi ambiciózní, pestrobarevné a složité výherní automaty a užít si trochu relaxace. Válce spolu s ovládacími prvky zabírají pouze malou část herní obrazovky. Na zbytku se rozprostírá nádherná podzimní krajina, kterou se můžete kochat po celou dobu hry. Na stromech jsou listy, které již byly zbarveny do oranžova, a po herní obrazovce vlaje lehký podzimní vánek, který hladí vrcholky vzdálených kopců.

Tento hrací automat je jistým způsobem velmi kouzelný a nabízí vám něco opravdu originálního. Vyhrát zde můžete, pokud získáte kombinaci stejných symbolů na aktivních výherních liniích. Vaše výhra pak bude přenesena na váš herní účet. V ovládacím panelu máte možnost nastavit si hodnotu vaší sázky a také počet aktivních výherních linií. Po každé výhře pak budete mít možnost zahrát si hazardní hru o její dvojnásobek. Mezi ty nejhodnotnější symboly tohoto výherního automatu patří sovy, veverky a holínky. Za tři symboly sovy vyhrajete 300 mincí. Těmi nejběžnějšími symboly jsou skleničky plné marmelády, dýně a houby. Za tři takovéto symboly získáte celkem 10 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti