Menu

Jungle Rumble

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Jungle Rumble

Jungle Rumble Automat Online ZdarmaJungle Rumble je výherní automat zdarma, který pochází z dílny vývojářské společnosti Habanero. Jedná se zároveň o jeden z těch nejnapínavějších a nejzábavnějších výherních automatů zdarma, které kdy tato společnost vytvořila. Jungle Rumble je v podstatě výherním automatem zpracovávající téma džungle a jejích obyvatel. A když jde o divoká zvířata, tak je možné naprosto vše. Nikdo si nemůže při návštěvě džungle naplánovat opravdu vše. Přesně tento pocit dostanou všichni ti dobrodružní hráči, kteří mají dostatek odvahy vstoupit právě do džungle tohoto automatu. Design automatu je definitivně excelentní záležitostí.

Jungle Rumble Automat Online Zdarma

 

Už jsem měl možnost vyzkoušet spoustu výherních automatů, ale ještě jsem nenarazil na žádný automat s tak realistickou grafickou stránkou. Animace jsou také velmi povedené a spolu s grafickou stránkou se k tématu tohoto výherního automatu skvěle hodí. Tento výherní automat má pro vás připravených spoustu zajímavých symbolů. Mezi nimi jsou například domorodci, Pygmejové, štíty, oštěpy, zbraně, chýše, náhrdelníky, sloni a další. Samotný průběh hry je pak velmi jednoduchý. Ovládací panel naleznete ve spodní části hrací obrazovky a nabídne vám některé velmi zajímavé funkce. Pokud jste ale začínajícím hráčem, tak vám doporučujeme neklikat na všechna tlačítka a soustředit se pouze na tlačítko Spin. Při nastavování vaší úvodní sázky pak využijte pouze tlačítka + a -. Tento úžasný výherní automat zdarma obsahuje 5 válců a 25 výherních linií, hrát ale můžete i s nižším počtem výherních linií.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti