Menu

Super Flip

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Super Flip

Hrací Automat Super Flip Zdarma OnlinePokud si představujete ideální výherní automat jako ten, na kterém můžete vyhrát 1 000 000 mincí (ano, čtete správně, jeden milión), tak byste se určitě měli podívat na Super Flip, zábavný online výherní automat od Play’N’Go. Tato hra nabízí ceny za nalezení řady různých symbolů, od diamantů po jahody, včetně šťastných symbolů jako jsou koňské podkovy a čtyřlístky. Naleznete zde také známé bonusové funkce, například wild symboly, volná zatočení a scatter symboly spolu s jedinečnou funkcí opětovného roztočení.

Hrací Automat Super Flip Zdarma Online

 

Tento online výherní automat je dostupný hráčům s opravdu jakoukoli výší herního rozpočtu, a to hlavně díky 800 různým výším sázek na jedno roztočení.
Protože tento výherní automat oslovuje zvláště vážné hráče, hledající život měnící výhru, neobsahuje tak příliš mnoho pozlátek a šumu kolem, aby hráči od jejich cíle nebyli vyrušováni. Symboly jsou všechny vypracovány ve světlých a pestrých barvách a použité pozadí vás zve ke krátkému odpočinku mezi jednotlivými koly.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti