Menu

Double Flash

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Double Flash

Hrací Automat Double Flash Online ZdarmaDouble Flash je dalším výherním automatem pocházejícím z dílny vývojářské společnosti Tom Horn Gaming. Jedná se přesně o ten typ hry, který vám v malém balení nabídne naprosto skvělé věci. Téma tohoto výherního automatu zdarma nevypráví o žádné komiksové postavě nebo superhrdinovi. Double Flash je místo toho jednoduchým ovocným automatem. Zatočte těmito válci a dostanete se do doby starých dobrých hracích automatů. Tento konkrétní automat má 27 výherních linií, takže si ho určitě zamilují hlavně vysocí sázkaři. Vaše šance na získání výher jsou v tomto výherním automatu dvojnásobné. Při každém roztočení třetího válce jsou vaše šance na výhru zdvojnásobeny. Kdykoli na válcích zobrazíte tři stejné symboly, tak vyhráváte. Stačí při tom zobrazit stejný symbol na každém válci.

Hrací Automat Double Flash Online Zdarma

 

Ve chvíli, kdy vám bude připadat tento hrací automat online monotónní a příliš jednoduchý, tak se objeví bonusové kolo. V tomto bonusovém kole můžete vyhrát dvojnásobek nebo nic. Dalším vzrušujícím zážitkem je scatter bonus, který jednoduše aktivuje sérii 10 spinů zdarma, během nichž máte spoustu šancí na získání obrovských výher. Double Flash je poměrně přímým výherním automatem zdarma a v tomto automatu platí, že čím vyšší sázky vsadíte, tím vyšší výhry získáte. Takže s velikostí vaší sázky rostou vaše šance na získání výher. Jakmile máte naplánovanou vaši strategii, tak na nic nečekejte a dejte se do hraní. Od tohoto výherního automatu nečekejte nic jiného než klasickou automatovou hru, ale i v klasickém automatu můžete získat mnohé. Čeká na vás ovocné téma, ale jsou zde také bonusy a dvojnásobné výhry. Takže se rozhodně máte na co těšit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti