Menu

Dolphins Gold

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dolphins Gold

Hrací Automat Dolphins Gold Online ZdarmaVýherní automat Dolphins Gold je skvělou hrou, která se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 40 výherními liniemi. Na tomto skvělém video automatu zdarma můžete otestovat vaše štěstí. Hned po jeho spuštění se dejte do sbírání truhlic a možná právě na vás bude čekat ten největší poklad z celého oceánu.

Hrací Automat Dolphins Gold Online Zdarma

Delfíni budou v tomto výherním automatu vašimi průvodci, kteří vás pod mořskou hladinou dovedou až k utopeným pokladům nacházejícím se mezi nádhernými korály. Pokud při hře zobrazíte 6, 7, 8, 9, 10, 11 nebo 12 modrých delfínů na druhém, třetím a čtvrtém válci, tak získáte 3, 6, 12, 16, 18 nebo 21 spinů zdarma. Při bonusové hře se mohou objevit na druhém, třetím a čtvrtém válci zlatí delfíni místo těch modrých. Zlatí delfíni mají funkci wild symbolů a nahrazují všechny ostatní symboly mimo modrých delfínů. Modrý delfín je scatter symbolem a zároveň i wild symbolem. Tento symbol zdvojnásobuje výhry, pokud je součástí výherní kombinace.

Užijte si tato velmi přátelská stvoření

Korálové útesy skrývají spoustu tajemství, ale tito přátelští delfíni vás se všemi seznámí. Tak neváhejte a ponořte se do jejich podvodního světa. Tento výherní automat obsahuje nádhernou grafickou úpravu a neuvěřitelné animace. Zvukové efekty vás nechají cítit, jako byste mezi nimi opravdu plavali. Při hraní na tomto automatu zažijete spoustu hodin skvělé zábavy.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti