Menu

Aztec Rising

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Aztec Rising

Automat Aztec Rising Online ZdarmaStřední Mexiko, kde se nacházela starověká Aztécká říše, je inspirací pro tvůrce výherních automatů již delší dobu. Konkrétně tento výherní automat obsahuje 5 válců a 25 výherních linií. Chybět vám nebude ani hazardní hra, spiny zdarma a bonusová kola.

Automat Aztec Rising Online Zdarma

 

I kdyby se vám téma tohoto výherního automatu zdarma nelíbilo, tak jeho estetická stránka vám to rozhodně vynahradí. Naprosto vše v tomto výherním automatu je spojeno s Aztéky, ale můžete v tom klidně spatřit i obecné zobrazení džungle a divokých zvířat. Konkrétní chápání tématu je jen a jen na vás.

Pro získání výher musíte v tomto výherním automatu spojit minimálně tři stejné symboly na aktivní výherní linii. Může se stát, že budete moci zvolit jeden symbol, který vám k získání výher pomůže. Tato funkce může sice vypadat jako něco nedostatečného, ale to je jen pocit, protože vám pomůže ke spoustě výher a celou hru ozvláštní.

Ovládací prvky tohoto výherního automatu vypadají velmi jednoduše. Všechna ovládací tlačítka se vejdou do jednoho jediného řádku a po rozkliknutí nabídky pro nastavení sázky se vám otevřou možnosti pro její zvýšení nebo snížení. Také máte možnost nastavit rovnou maximální sázku. Při získání výhry budete mít možnost zahrát si hazardní hru. Zde bude vaším úkolem uhodnout barvu otáčené karty. Při hraní automatu vám bude vše připomínat Aztéky, a pokud do hry vsadíte vlastní peníze, tak pro vás bude vyhrávání opravdu snadné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti