Menu

Fortune Lions

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fortune Lions

Hrací Automat Fortune Lions Online ZdarmaFortune Lions je pětiválcový výherní automat zdarma s 50 výherními liniemi. Tento skvělý výherní automat zdarma vytvořila vývojářská společnost GameArt a jeho tématem je oslava čínského Nového roku. Automat se tak řadí mezi jeden z těch nejbarevnějších a nejzábavnějších výherních automatů na trhu. Zároveň se jedná o ten nejlépe hodnocený výherní automat zdarma s pořádnou dávkou neuvěřitelných výher. Některé výhry dosahují dokonce až 500 mincí. Design tohoto výherního automatu zdarma je jedinečný, velmi povedený a atraktivní. Už samotný design má opravdu velký potenciál přitáhnout pozornost milovníků výherních automatů. Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto úžasného automatu zdarma je symbol tančícího lva. Zároveň se jedná o wild symbol, který v tomto automatu může nahradit všechny ostatní symboly a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Navíc tento symbol nabízí jackpot.

Hrací Automat Fortune Lions Online Zdarma

 

Mimo tohoto symbolu zde naleznete ještě na spoustu dalších symbolů zaměřených na čínské oslavy Nového roku. Před vámi se objeví červené obálky, zlaté mince, petardy, červené lampióny a dortíky, které vaši hru velmi zpříjemní. Výhry jsou v tomto automatu zdarma velmi časté, a to díky 50 výherním liniím. Většina výher ale nedosahuje příliš velkých částek. Nicméně ani vysoké výhry nejsou v tomto automatu ničím zvláštním. Alespoň to vyplívá z mé osobní zkušenosti. Sázky na výherní linii se pohybují od 0,01 do 0,5 mince. Pokud navíc budete mít při hraní dostatek štěstí a získáte násobitele, budete příjemně překvapeni, jak vysokých výher i při tak nízkých sázkách můžete dosáhnout.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti