Menu

The Great Cabaret

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

The Great Cabaret

Hrací Automat The Great Cabaret Online ZdarmaVýherní automat The Great Cabaret je místem, kde se hráči mohou setkat s nádhernými dámami a popít si šampaňské nebo trochu vína. Tento výherní automat vám umožní užít si váš noční život opravdu naplno a zažít při tom spoustu zábavy.

Hrací Automat The Great Cabaret Online Zdarma

 

Společnost Casino Technology vytvořila tento výherní automat pro znovuoživení pařížského nočního života z dvacátých let minulého století. Právě zde se totiž setkávaly všechny hvězdy a neplatili zde naprosto žádné limity. Automat doprovází vhodný jazzový soundtrack a jeho design přesně kopíruje dané období.

Průběh hry je velmi jednoduchý a dá se snadno předpovědět. Hráči se před roztočením válců nemusí učit nic speciálního ani nemusí mít žádné zvláštní znalosti. Ovládání automatu je tak jednoduché, že se do něho dostanete za pár minut.

Automat se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 9 výherními liniemi. Hráči si mohou vsadit 9 mincí na každé zatočení válci a jejich hodnota může dosahovat maximálně 0,5 dolaru. Maximální celková sázka tak činí 4,5 dolarů. Je tak jasné, že tento automat nebyl určen pro hráče s vysokým rozpočtem.

Herní symboly

Mezi symboly tohoto výherního automatu patří houslista, klavírista a zpěvák. Mnohem lepší pohled ale bude na brunetky, zrzky a blondýnky, které jsou kabaretními tanečnicemi. Tu nejvyšší výhru v hodnotě až 750 mincí vám vyplatí blondýnka a zrzka. Speciálním symbolem je wild symbol, který vám vyplatí výhru až v hodnotě 2500 mincí za čtyři spojené wild symboly, ale nejvyšší jackpot za pět těchto symbolů dosahuje nádherných 10 000 mincí. Svůdná brunetka má funkci scatter symbolu a za pět spojených symbolů vám vyplatí 1000 mincí, 15 spinů zdarma a násobitele 3x.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti