Menu

Dr. Lovemore

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Dr. Lovemore

Automat Dr. Lovemore Zdarma

 

Online výherní automat Dr.Lovemore vás dokáže zabavit na dlouhé a dlouhé hodiny. Vtipně zpracované symboly na pěti válcích a celkem 20 výherních linií vás opravdu pobaví, navíc můžete i něco získat. Automat Dr.Lovemore ale není pouze o vtipných symbolech, je také o bonusových symbolech, v rámci kterých můžete získat skutečně zajímavé výhry. Symbol WILD dokáže nahradit jakýkoli symbol tak, aby mohla vzniknout výherní kombinace, a vy tak získali peníze navíc. Druhým bonusovým symbolem pak je SCATTER, který zase vaši výhru znásobí, a to až pětkrát! Třetím a posledním bonusovým symbolem je symbol PANTS. Ten hráčům daruje 20 volných spinů, v rámci kterých můžete opět přijít k zajímavým výhry. Neváhejte proto navštívit Doktora Lovemoreho!

Automat, který v době svého vzniku byl teprv třetí, který splňoval tyto požadavky. Téma automatu je Profesionální milenec. Dále nabízí hry Zdarma, během kterých je Vaše výhra dvojnásobena. Vychutnejte si tento online automat zdarma, bez registrace a omezené doby hraní!!

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti