Menu

Scroll of Adventure

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Scroll of Adventure

Hrací Automat Scroll of Adventure Online ZdarmaJe na čase prozkoumat záhady starověké egyptské civilizace a objevit všechny její skryté poklady. Tento výherní automat vás zavede na nečekané dobrodružství, kde budete objevovat tuto vzdálenou zemi obklopenou tajemstvím, ale také spoustou nebezpečí. Tím se ale nenechte odradit, protože na konci toho všeho na vás čeká spousta nádherných odměn.

Hrací Automat Scroll of Adventure Online Zdarma

 

Pozadím tohoto online automatu je černá obrazovka, ale oproti červené obloze budete moci rozlišit pár siluet. Válce jsou také černé a jsou orámovány dvěma zlatými sloupy, které připomínají slavné egyptské paláce a chrámy. Černá barva je typickou pro starší arkádové automatové hry.

Hudební doprovod tohoto automatu se ale starším arkádovým výherním automatům příliš nepodobá. Při hraní uslyšíte pouze několik klasických zvuků, které doprovází točení válců. Hudba sice není spojena se starověkým Egyptem, ale bude vám připomínat, že hrajete na výherním automatu.

Nastavení tohoto výherního automatu je velmi běžné a nenechá vám příliš mnoho volnosti. Automat se rozkládá na 5 válcích s 5 výherními liniemi. Vy si můžete nastavit pouze hodnotu sázky na každou výherní linii, která se pohybuje od 0,10 až do 1 mince.

Herní symboly

Symbolů je v tomto výherním automatu pouze 9 a je možné je rozdělit na dvě hlavní skupiny, podle jejich tématu a hodnoty. První skupinu tvoří tradiční symboly inspirované hracími kartami s hodnotou od 10 až po eso. Do druhé skupiny patří symboly zlatých amuletů, egyptských bohů, bohyň a zvědavé průzkumnice.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti