Menu

Red Square Games

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Red Square Games

Red Square Games Automat Online ZdarmaVýherní automat Red Square Game je v podstatě hrou se stíracími losy. Inspirací pro tento výherní automat byly olympijské hry. Hráči se mohou kochat krásným pozadím, na kterém je vyobrazeno město Moskva s nádhernými barevnými střechami a zelenými stromy. Obloha nad Moskvou je temně modrá, což vyznačuje, že je právě noc. Krásné jsou také temně fialové a modré tóny. Na levé straně herní plochy je postaven svalnatý vzpěrač, který je připraven k odhalení všech symbolů.

Red Square Games Automat Online Zdarma

Tou nejvyšší výhrou tohoto vzrušujícího hracího automatu je 4000 násobek vaší sázky. I ostatní výhry jsou ale slušně vysoké tak, abyste si užili spousty opravdových výher. Navíc si tyto stírací losy můžete zahrát i na mobilních telefonech. Velikost herní obrazovky je 3×3 a je umístěna uprostřed Moskvy. Pole před setřením jsou pokryta olympijskými kruhy a po jejich setření se na jednotlivých polích objeví symboly zobrazující některé z olympijských sportů.

Jak hrát

Pokud chcete zakoupit stírací los a zahájit hru, musíte si nejdříve nastavit hodnotu vaší sázky a poté stisknout na tlačítko označující nákup losu. Vaši sázku si musíte nastavit předem v tabulce výběru hodnoty mince. Zde pomocí tlačítek + a – nastavíte hodnotu mince na od 0,01 do 10,00. Po nastavení sázky již můžete zakoupit svůj los a začít stírat jednotlivá pole.

Jednotlivé symboly odhalíte po setření olympijských kruhů. Vaším cílem je najít alespoň tři stejné symboly. Také můžete využít funkci odhalení všech hracích polí najednou.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti