Menu

Space Adventure Tom Horn

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Space Adventure Tom Horn

Automat Space Adventure Tom Horn Online ZdarmaKdo by se nechtěl podívat do vesmíru, kde by mohl zažít intergalaktickou válku? Na takový zážitek čeká spousta lidí a nyní si to vše můžete užít pomocí tohoto výherního automatu zdarma. Vývojářská společnost Tom Horn Gaming vytvořila automat Space Adventure, o kterém jeho název vypovídá naprosto všechno. Před vámi se objeví zelený malý mužíček s růžky a uhlově černou barvou očí. Co více byste potřebovali, aby byl tento automat super vzrušující záležitostí? I tak vás ale budeme varovat, že se jedná o tradiční výherní automat. Proto nečekejte příliš mnoho bonusových her a jiných funkcí. Grafická stránka se projevuje hlavně v okolí válců a poté v podobě třech zelených mužíčků v jako symbolů. Jakmile ale válce roztočíte, začne se vám hra více a více otevírat. Automat Space Adventure se hodí pro hráče, kteří milují vysoké sázky. Maximálně si můžete vsadit 100 mincí na jednu linii a vaše celková sázka tak může činit maximálně 500 mincí.

Automat Space Adventure Tom Horn Online Zdarma

 

Vaší nejvyšší výhru si můžete vytočit na páté výherní linii. Pokud vaše symboly vytvoří výherní kombinaci na této výherní linii, tak na vás čeká maximální odměna. Symbol krystalů nahrazuje všechny ostatní hrací symboly a tvoří tak více výherních kombinací. Výhry na vás čekají vždy, když dokážete spojit tři stejné symboly a vyhrát můžete zároveň na několika výherních liniích najednou. Znamená to, že v jednom kole se mohou objevit výhry na dvou liniích. Krystal je wild symbolem, který nahradí ostatní symboly a přinese vám skvělé výhry. Tento výherní automat zdarma tak rozhodně stojí za vyzkoušení.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti