Menu

Stop the Crime

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Stop the Crime

Stop the Crime Automat Online ZdarmaChcete si zahrát na policajty a lupiče? Tento výherní automat se zabývá předcházení zločinům páchaným v Los Angeles a je tak pro vás skvělou volbou. Téma tohoto výherního automatu zdarma je inovativní a vy zde budete postaveni do role gangstera. Výherní automat Stop the Crime je tak velmi zábavnou tematickou automatovou hrou. Vsadit si zde můžete od 5 do 100 mincí na každou výherní linii. Nejedná se však o žádnou příliš moderní záležitost. Spíše jde o klasický starý automat, který si ale díky jeho tématu naprosto zamilujete. Vizuální stránka automatu je opravdu atraktivní. Všechny podobné výherní automaty se ostatně vyznačují skvělou a čistou grafickou stránkou. Je to hlavně z toho důvodu, že zbytek automatu je velmi klasický. Roztáčením válců a spojováním symbolů byste se rychle unavili. Díky barevnému vzhledu bude ale celá tato hra velkou zábavou.

Stop the Crime Automat Online Zdarma

 

Tento hrací automat můžete hrát dlouhé hodiny, protože je sice velmi průměrný, co se týče herního rozvržení, jeho téma a výplaty však průměrné vůbec nejsou. Všechny jeho luxusní prvky přitáhnou vaši pozornost a opravdu dlouho vás nepustí. Hodnota vsazených mincí se v tomto výherním automatu zdarma může pohybovat už od 0,02 až do 1. Také si můžete nastavit počet výherních linií, na které si chcete vsadit. Můžete aktivovat 2, 3, 4, 5 nebo dokonce i jednu jedinou výherní linii. Vše potřebné zvládnete nastavit pomocí ovládacího panelu. Jakmile ale roztočíte válce, soustřeďte se na symbol šťastné sedmičky, protože tento symbol vám vyplatí nejvyšší nabízenou výhru v hodnotě 300 mincí za linii.

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti