Menu

Hidden Valley

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Hidden Valley

Automat Hidden Valley Online ZdarmaVýherní automat Hidden Valley vám nabízí vstupenku na nezapomenutelnou cestu. V tomto herním automatu totiž budete vysláni do dalekých Himalájí, až do zapomenutého údolí Shangri-la. Tento hrací automat byl původně vydán již v roce 2015, ale nyní byl aktualizován tak, že nabízí mnohem lepší herní zážitky.

Automat Hidden Valley Online Zdarma

Tento výherní automat je zasazen do záhadného údolí pohoří Kunlun a během hraní se postavíte do role jednoho ze dvou cestovatelů, kteří objevili do tohoto údolí vstup. Nyní musí už jen pouze otevřít dveře. Hidden Valley je pětiválcovým video automatem se 40 fixně nastavenými výherními liniemi, a když se vám v něm podaří otevřít dveře do tohoto nádherného údolí, obdržíte wild násobitele výher, spiny zdarma a až 10x hodnotu vaší sázky. Válce jsou umístěny na pozadí hor a návratnost k hráčům tohoto automatu činí 96,47 %. Ve srovnání s většinou ostatních výherních automatů se jedná o docela vysoké procento.

Herní symboly

V tomto hracím automatu na vás čekají jedinečné herní symboly. Narazíte na karetní symboly (s nízkou hodnotou) v hodnotě od 10 až po eso a na pět tematických symbolů (s vysokou hodnotou). Mezi ty hodnotnější symboly patří pták, buvol, cestovatel, blonďatá cestovatelka a šerpa. Ve hře je také wild symbol, který nabízí náhodného násobitele pro každé zatočení. Součástí automatu je také ovládací panel, kde si můžete nastavit hodnotu svých sázek i hodnotu násobitele.

Součástí automatu Hidden Valley je také funkce se spiny zdarma, kterou můžete aktivovat třemi nebo více bonusovými symboly zobrazenými kdekoli na válcích. Automat Hidden Valley je k dispozici pro hraní zdarma nebo i za reálné peníze.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti