Menu

Snake Eyes

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Snake Eyes

Automat Snake Eyes Online ZdarmaSnake Eyes je unikátní výherní automat zdarma, který se rozkládá na 3 válcích s 27 výherními liniemi. Tento automat obsahuje hned několik inovativních funkcí, které osloví hlavně moderní hráče. Téma s hady není příliš populárním tématem, hlavně co se týče výherních automatů. Hadi jsou záhadnými tvory, kteří jsou mnohdy spojovány s nebezpečím, ale na obrazovce výherních automatů se s nimi často nesetkáte. Před tím, než se pustíte do jeho hraní, se tak musíte seznámit s jeho sázkami. Hrát můžete začít už se 40 mincemi a maximální limit sázek je 500 mincí. Tento rozsah sázek je naprosto ideální pro všechny typy hráčů.

Automat Snake Eyes Online Zdarma

V tomto automatu Snake Eyes se nezapomnělo ani na wild symboly, s bonusovými hrami se zde ale nesetkáte. Zdejší wild symboly vám ale bohatě postačí k přísunu nádherných výher. Musíte se nicméně ozbrojit trpělivostí, protože se vám může jednoduše stát, že válci zatočíte i několikrát po sobě bez žádných výher. Přesně tak. Válci můžete zatočit i 60x bez obdržení žádné výhry, a pak BUM. Objeví se výhra, která vám všechny předchozí hry vynahradí. A o tom to všechno je. Spousta hráčů upřednostňuje hry s pravidelnými výhrami, ale tento výherní automat mezi ně rozhodně nepatří. Jedná se o výherní automat zdarma, ve kterém podstoupíte opravdové riziko, ale v nabídce jsou také obrovské výhry. Výhry při tom vždy přijdou, stačí vydržet a neustále točit válci. Tento výherní automat si můžete zahrát na vašem počítači nebo notebooku, ale nebude fungovat na mobilních přístrojích. O grafické stránce vám nemůžeme říct příliš mnoho. Jedná se o průměr mezi ostatními automaty. Když se to tedy shrne, tak je tento výherní automat výjimečný hlavně samotným průběhem hry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti