Menu

Royal Jewels

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Royal Jewels

Výherní Automat Royal Jewels Online ZdarmaTento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 10 výherními liniemi. Royal Jewels je jedním z nejlepších video automatů od vývojářské společnosti Zeus Play. A i když má tento výherní automat velmi nízkou kvalitu grafické stránky, představuje velmi zajímavou hru. Jednotlivé symboly se zobrazují na černém pozadí a narazit můžete na koruny, šperky a svazky peněz. Všechny symboly vám navíc vyplatí rozdílné výhry, které jsou přehledně uvedeny v tabulce výplat. Jedná se o skvělý výherní automat zdarma vhodný hlavně pro začátečníky. Je totiž opravdu jednoduchý a nemá příliš mnoho komplikovaných pravidel. To ale neznamená, že se tento výherní automat nemůže líbit i naprostým veteránům.

Výherní Automat Royal Jewels Online Zdarma

 

V tomto hracím automatu zdarma je velmi jednoduché získat výhry. Jediné, co pro to musíte udělat, je spojit tři stejné symboly na jedné výherní linii. Výherní kombinace se v tomto automatu tvoří ve směru zleva doprava i zprava doleva. Právě výplaty v obou směrech jsou skvělým důkazem toho, že se jedná o velmi jednoduchou automatovou hru. Pokud ale máte i tak své obavy, můžete si nejdříve zahrát tento výherní automat zdarma a teprve poté do něj vložit vlastní peníze. Při hraní se soustřeďte hlavně na symboly královských šperků. Za tyto symboly vyhrajete ty nejvyšší možné odměny. K tomu navíc je zde i scatter symbol. Při jeho zobrazení na 3, 4 nebo 5 válcích aktivujete 10 spinů zdarma. Během této bonusové hry se na válcích budou dít opravdové divy a hra dostane naprosto jiný rozměr. Naší jedinou výtkou tak zůstává fakt, že tento výherní automat si nezahrajete na žádném mobilním přístroji.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti