Menu

Treasure of the Pyramids

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Treasure of the Pyramids

Treasure of the Pyramids Automat Online ZdarmaTreasures of the Pyraminds je jednoduše jeden z těch nejnapínavějších a nejzábavnějších výherních automatů zdarma, které jsem v poslední době hrál. Jedná se o výherní automat určen právě vám, pokud jste fanoušky antického Egypta a starověkých pyramid. Jsem si jistý, že vás v blízké době lepší příležitost na prozkoumání starověkého Egypta a jeho dávno pohřbených tajemství nečeká. A mimo to se díky prozkoumávání pyramid v tomto výhernímu automatu zdarma můžete stát opravdovým boháčem.Na válcích tohoto výherního automatu narazíte na spoustu symbolů pyramid a dalších artefaktů spojených s tímto tématem. Objevit tak můžete například antické artefakty, drahokamy a šperky. Zahájení hry na tomto výherním automatu je velmi jednoduché. Čeká na vás uživatelsky přátelský ovládací panel, na kterém si můžete nastavit počet výherních linií od 1 do 40, počet vsazených mincí a jejich hodnotu. Stačí udělat pouze několik kliknutí. Maximální sázka je omezena na 800 mincí na jedno zatočení.

Treasure of the Pyramids Automat Online Zdarma

 

Vaše výhry v tomto výherním automatu zdarma budou záležet na jednotlivých hracích symbolech. Některé symboly vám vyplatí závratné částky a jiné vám přinesou pouze nízké výhry. Mimo to můžete narazit i na několik bonusových funkcí, které vaše výhry výrazně vylepší. Wild symbol má podobu černého pantera a je to zároveň ten nejhodnotnější symbol této hry, který vám vyplatí až 5000 mincí. Dalším důležitým herním symbolem je symbol pyramidy, který vám vyplatí 50násobek vaší sázky a aktivuje 100 spinů zdarma. Po celkové stránce je tento výherní automat zdarma velmi vydařený a obsahuje dostatečné množství násobitelů vašich výher.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti