Menu

Burlesque Queen

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Burlesque Queen

Hrací Automat Burlesque Queen Online ZdarmaVýherní automat Burlesque Queen, jehož tématem je žhavý stiptýz, naleznete na platformách společnosti Playson. Vystoupení tohoto automatu se datuje do čtyřicátých a padesátých let minulého století, čekejte proto spoustu kudrnatých vlasů, výraznou rtěnku a vyzývavé šaty.

Hrací Automat Burlesque Queen Online Zdarma

 

Tím nejznámějším burleskním divadlem byl v celé historii Moulin Rouge, který se dodnes nachází v Paříži, a o kterém byl natočen i stejnojmenný film. Do Moulin Rouge se ale nyní můžete podívat i díky tomuto výhernímu automatu, který se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 21 výherními liniemi.

Téma automatu je zpracováno opravdu kvalitně a těšit se budete moci na spoustu kreslených postav, které vypadají velmi francouzsky a perfektně se k tématu hodí. Hlavní postavou automatu je blonďatá žena, která vypadá jako Jessica Rabbit. Doprovodem při hraní vám bude i dobová hudba, která téma výrazně podtrhuje. Na pozadí automatu jsou vidět některé tmavé kouty této divadelní scény.

Herní symboly

Součástí tohoto výherního automatu je například číšník s knírkem. Na pozadí je vidět dlouhá a těžká červená opona a starodávné dřevěné pódium s válci, před niž jsou rozestavěny židle se stoly. Rozložení této automatové hry je opravdu výborné.

Součástí tohoto automatu je wild symbol, jehož hlavní funkcí je nahrazovat všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Wild symbol nemůže nahradit pouze scatter symbol a má podobu portrétu tmavovlasé tanečnice. Bonusovým wild symbolem je pak nová brunetka. Scatter symbolem je typický větrný mlýn, který je symbolem Moulin Rouge. Mezi další symboly patří číšník, tanečnice, dáma, kluk a král. Jackpotem, který je zde k mání, je 500x hodnota vaší sázky. Tuto nádhernou částku získáte za spojení pěti wild symbolů, pěti blonďatých tanečnic nebo pěti symbolů fotografa.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti