Menu

Fruity Sevens

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Fruity Sevens

Výherní Automat Fruity Sevens Online ZdarmaFruity Seven je výherní automat, který v sobě kombinuje klasický výherní automat s moderním. Tento výherní automat vytvořila společnost Platipus a rozkládá se na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Součástí výherního automatu Fruity Seven je neprogresivní jackpot, který má hodnotu 500 mincí. Na tento jackpot se můžete těšit po získání pěti symbolů zelených sedmiček na jedné aktivní výherní linii. Počet výherních linií je nastaven fixně a nelze ho změnit. Nastavit si ale můžete hodnotu svých sázek. Hodnota jednotlivých mincí se může pohybovat od 0,01 až do 0,20. Jedná se tak o jednu z těch nejlevnějších her, které jsou na trhu dostupné. Válce můžete roztočit s celkovou sázkou od 0,25 až do 5 mincí.

Výherní Automat Fruity Sevens Online Zdarma

 

Mezi funkce tohoto automatu patří wild symboly, které na sebe mohou vzít podobu barevných sedmiček nebo ovoce. Wild symboly totiž mohou nahradit všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. Wild symboly se mohou objevit na prvním, třetím a pátém válci, a nevyplatí vám žádné vlastní výhry.

Scatter symboly vám pomohou dosáhnout na spiny zdarma. Jednoduší je také to, že se scatter symboly na válcích zobrazují jako stacked symboly, což vám pomůže získat spiny zdarma ještě snáze.

Speciální herní symboly

Během hlavní hry musíte tvořit výherní kombinace ze tří nebo více stejných symbolů. Při zmrazení výherních symbolů na místě vám bude udělen jeden re-spin. Díky této speciální funkci budete mít ještě více šancí na získání výher. Při posloupných výhrách získáte další posloupné re-spiny. Spiny zdarma ale můžete aktivovat také pomocí scatter symbolů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti