Menu

Maximum

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Maximum

Hrací Automat Maximum Online ZdarmaVýherní automat Maximum je automatem, který vám nabídne bohatou grafickou stránku dbající i na ty nejmenší detaily. Zároveň vám tento výherní automat bude vyprávět příběh, který vám znovu dovolí zažít slávu doby, kdy se v arénách utkávali gladiátoři v soubojích na život a na smrt. Možná jste toto téma viděli již v mnoha filmech, ale nyní si vše můžete prožít na vlastní kůži.

Hrací Automat Maximum Online Zdarma

 

Tento výherní automat se rozkládá na herním poli o velikost 5×3 a obsahuje 5 válců. Vy zde budete moci zažít spoustu nebezpečí a napětí, které je možné zažít pouze v opravdové aréně. Jackpot tohoto výherního automatu má hodnotu 2500 kreditů a můžete ho získat na konci jakéhokoli kola.

Pokud je vaším cílem v tomto výherním automatu dosáhnout na ty nejvyšší výhry, tak se musíte postavit i těm nejzkušenějším gladiátorům. Minimální částkou, kterou můžete vsadit, bude 0,01 dolarů. Maximálně je možné vsadit až 25 mincí.

Počet výherních linií je v tomto výherním automatu nastaven na 25, ale tento počet si můžete upravit podle sebe a můžete tak hrát s nižším počtem výherních linií.

Herní symboly

Ovládací prvky tohoto výherního automatu zahrnují rychlou hru, automatickou hru a zastavení.

Mezi symboly tohoto výherního automatu objevíte gladiátory, zápasníky, zakrvácené helmy a štíty. Mezi ty nejméně hodnotné symboly patří sluneční štít se zkříženými meči a stříbrný štít se špičatou helmou. Pokud se vám podaří aktivovat spiny zdarma, získáte malou okamžitou odměnu, ale také spiny zadarmo.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti