Menu

Cherry Blossoms

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Cherry Blossoms

Hrací Automat Cherry Blossoms Online Zdarma

CherryBlossoms je fantastický pětiválcový hrací automat s 20 hracími liniemi od společnosti WGS Technology. Jeho tématem je Japonsko a kvetoucí třešně, které najdete ve všech částech japonské kultury. Grafická stránka automatu zdarma je plná barev a je dotažená do detailu. Symboly obsahují animace, které jsou stejně tak krásné, jako samotné třešňové květy. A navíc ke vší té kráse vám tento hrací automat vyplatí skvělé peníze.

Hrací Automat Cherry Blossoms Online Zdarma

 

Wild symbolem zde může být pouze gejša, která nahradí všechny ostatní symboly, až na scatter symbol. A to není vše. Wild symbol také zdvojnásobuje vaši výhru, takže se jedná opravdu o hodnotný symbol. Scatter symbol je třešňový květ a objevuje se na válcích 3, 4, a 5. Tři třešňové květy spustí bonusovou hru a můžete získat 15, 20 nebo 25 volných zatočení. Skvělou věcí je, že volná zatočení mohou být znovu spuštěna a navíc budou vaše výhry ztrojnásobeny, a to vám může přinést opravdu dobré peníze.
Tento hrací automat vám nabízí ještě další možnost výhry. Máte možnost zdvojnásobit nebo i zčtyřnásobit každou výhru pomocí bonusové hazardní hry. Vše co musíte pro zdvojnásobení výhry udělat, je uhodnout správně barvu otáčené karty. Pro získání čtyřnásobku musíte uhodnout karetní barvu. Bonusovou hazardní hru nemůžete hrát při výhře jackpotu a při každé výhře můžete hazardní automat hru hrát maximálně pětkrát za sebou.

Aby vaše peníze jen kvetly, musíte si nejdřív nastavit vaše sázky. Nastavte si počet hracích linií, které chcete aktivovat, od 1 do 20. Vždy je lepší aktivovat všech 20 hracích linií, protože jsou vaše šance na výhru vyšší. Jakmile máte aktivované hrací linie automatu, musíte si nastavit výši sázky od 0,01 do 2,00. Pro hráče, kteří to rádi roztočí ve velkém, je zde k použití tlačítko MaxBet pro vsazení nejvyšší sázky. Pro pohodové hráče je tu zase možnost použití tlačítka pro automatickou hru. Tak ať vám tyto krásné třešně urodí nějaké peníze!

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti