Menu

Beez Kneez

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Beez Kneez

Beez Kneez Automat Online ZdarmaV tomto výherním automatu je velmi jednoduché narazit na malé a pruhované včelky. To vás ale od točení válců nesmí odradit. K dispozici budete mít velmi oblíbených 5 válců s 25 výherními liniemi. Celá herní obrazovka na vás bude působit velmi vesele a slunečně. Každý hráč je zde vítán blankytně modrou oblohou pokrytou roztomilými včelkami, které bzučí kolem a vytváří naprosto magickou podívanou.

Beez Kneez Automat Online Zdarma

 

Mimo včely vám tento výherní automat zdarma nabídne i symboly jablek, květin, hub, housenek, vážek, včelích úlů a motýlů. Samotné válce jsou zasazeny do včelího úlu, který se na obrazovce tohoto nádherného letního dne nachází. Naprosto vše na vás zde bude působit opravdu pozitivně.

Tím nejhodnotnějším symbolem tohoto výherního automatu je tančící včelka. Spoustu štěstí vám přinese spojení pěti těchto symbolů, protože vaše celková výhra bude činit 5000 mincí. Do hry můžete zapojit i fialovou kuklu, která je wild symbolem a přinese vám dvojnásobné výhry. Za tři včelky získáte v tomto výherním automatu cenu pracanta. Tento speciální bonus vám otevře jinou herní obrazovku, která bude zaplněna spoustou nádherných růžových kytiček. Při jejich získání vynásobíte svoji sázku celkem 100x.

Když během roztočení válců získáte kukly, tak vyhrajete spiny zdarma. Za 3 kukly získáte 15 spinů zdarma, za 4 kukly to bude 20 spinů zdarma a za 5 kukel vyhrajete celkem 25 spinů zdarma. Po každé výhře navíc můžete zkusit hazardní hru. Zde máte celkem pět úrovní a vaše maximální výhra může činit celkem 3 200 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti