Menu

Astro Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Astro Magic

Výherní Automat Astro Magic Online ZdarmaAstro Magic HD je pestrobarevný výherní automat zdarma, který vám představí spoustu astrologických symbolů a souhvězdí. Tou nejlepší částí této automatové hry jsou jeho válce a kouzelně třpytivé pozadí. K dispozici máte dvě bonusové hry, pro které potřebujete odpovídající bonusové symboly. Jeden bonusový symbol má podobu slunce a druhý bonusový symbol má podobu měsíce. Symbol hvězdy vám nabídne okamžitý bonus, stačí na válcích zobrazit najednou alespoň tři tyto symboly a vyhrajete spiny zdarma. Jakmile tento bonus získáte, jednotlivé bonusové symboly se změní na otazníky. Klikněte na jeden z nich a odhalíte hodnotu násobitele vašich výher nebo počet spinů zdarma. Dále zde narazíte na galaktickou bonusovou funkci, která vám nabídne 3, 4 nebo 5 měsíčních scatter symbolů s různou hodnotou.

Výherní Automat Astro Magic Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma máte šanci vyhrát až 4950 mincí. Wild symbol nahradí všechny ostatní symboly a běžné scatter symboly vám přinesou výhry z jakékoli pozice na válcích, při tom stačí vytvořit výherní kombinaci pouze ze dvou scatterů. Symbolů je tu celkem 12, a když tvoří výherní kombinací, jsou podsvícené různými souhvězdími zvěrokruhu. Grafická stránka v HD kvalitě této automatové hře přidává na zajímavosti. Navíc na vás čekají výhry při každém zatočení, které mohou dosáhnout až 900 mincí i při nízkých sázkách. Nesetkáte se zde ale s progresivním jackpotem, nicméně hraní a ovládání automatu Astro Magic HD je velmi jednoduché.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti