Menu

Astro Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Astro Magic

Výherní Automat Astro Magic Online ZdarmaAstro Magic HD je pestrobarevný výherní automat zdarma, který vám představí spoustu astrologických symbolů a souhvězdí. Tou nejlepší částí této automatové hry jsou jeho válce a kouzelně třpytivé pozadí. K dispozici máte dvě bonusové hry, pro které potřebujete odpovídající bonusové symboly. Jeden bonusový symbol má podobu slunce a druhý bonusový symbol má podobu měsíce. Symbol hvězdy vám nabídne okamžitý bonus, stačí na válcích zobrazit najednou alespoň tři tyto symboly a vyhrajete spiny zdarma. Jakmile tento bonus získáte, jednotlivé bonusové symboly se změní na otazníky. Klikněte na jeden z nich a odhalíte hodnotu násobitele vašich výher nebo počet spinů zdarma. Dále zde narazíte na galaktickou bonusovou funkci, která vám nabídne 3, 4 nebo 5 měsíčních scatter symbolů s různou hodnotou.

Výherní Automat Astro Magic Online Zdarma

 

V tomto výherním automatu zdarma máte šanci vyhrát až 4950 mincí. Wild symbol nahradí všechny ostatní symboly a běžné scatter symboly vám přinesou výhry z jakékoli pozice na válcích, při tom stačí vytvořit výherní kombinaci pouze ze dvou scatterů. Symbolů je tu celkem 12, a když tvoří výherní kombinací, jsou podsvícené různými souhvězdími zvěrokruhu. Grafická stránka v HD kvalitě této automatové hře přidává na zajímavosti. Navíc na vás čekají výhry při každém zatočení, které mohou dosáhnout až 900 mincí i při nízkých sázkách. Nesetkáte se zde ale s progresivním jackpotem, nicméně hraní a ovládání automatu Astro Magic HD je velmi jednoduché.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti