Menu

Firestorm

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Firestorm

Výherní Automat Firestorm Online ZdarmaVýherní automat Firestorm je pestrobarevný a naprosto perfektně navržený online video automat, který se nechal inspirovat aztéckou starověkou kulturou. Těšit se tak můžete na symboly v aztéckém stylu, spoustu drahých kamenů a vyřezávané dřevěné masky. Tento hrací automat je zkrátka určen všem fanouškům starověku. Na pozadí se budete moci kochat z pohledu na bujný les a drahé kameny.

Výherní Automat Firestorm Online Zdarma

 

Výherní automat Firestorm obsahuje celkem 5 válců a 25 výherních linií. Popularitu si tento automat získal zvláště díky své naprosté čistotě a nádherné grafice. Tlačítko pro roztočení válců naleznete na pravé straně herní obrazovky. Než ho ale použijete, doporučujeme vám využít možnosti nastavení výše vaší sázky. Můžete si zvolit hodnotu vsazených mincí. Výherní linie pak budou automaticky upraveny podle vašeho nastavení celkové sázky. Pokud si chcete užít točení válců bez žádného přerušení, můžete využít funkce automatického hraní.

Herní symboly

Při roztočení válců se na všech válcích nejdříve zobrazí jednotlivé symboly jako stacked symboly. Většinu symbolů v tomto automatu představují drahé kameny. Mezi ty méně hodnotné symboly patří zelené, fialové, růžové, oranžové a modré kameny. Hodnotnější kameny jsou třpytivější a větší. Ten nejhodnotnější drahokam má zlatou barvu. Součástí automatu jsou také bonusové symboly a wild symboly. Wild symboly mohou nahradit všechny ostatní herní symboly mimo bonusových symbolů.

Pokud získáte dva bonusové symboly, aktivujete bonusovou funkci re-spinů. A když se náhodou na válcích objeví prázdné místo, bude aktivován wild symbol, bonusový symbol nebo běžný herní symbol. Když se vám podaří na válcích zobrazit všechny tři bonusové symboly, aktivujete bonusového násobitele výher.

Firestorm je zkrátka zábavou naplněný výherní automat, který je vhodný pro všechny hráče hledající plynulou hru, uklidňující herní prostředí a skvělé výhry.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti