Menu

Jackpoty které Vám zmení život

Jackpoty – vyplatí se?

Každý slot hráč, který kdy vstoupil do kasina má pravděpodobně chuť na ten největší možný zážitek, a to trefit jeden z progresivních Jackpotů a začít tak novou a o mnoho bezstarostnější část svého života. Představa srovnaných výherních symbolů na válcích automatu může být opravdu příjemná a co si budeme povídat – snít je lidské a krásné. Co všechno by se dalo za ty peníze pořídit, komu všemu bych pomohl? Jaké problémy by se mi vyřešily jako mávnutím kouzelného proutku? To jsou všechno otázky, které si již položil nejeden optimisticky laděný hráč. Počáteční euforii však rychle vystřídá pocit, kdy v hloubi duše víte, že je větší šance trefit koš na dvacet metrů, než trefit progresivní jackpot. Znamená to ale, že hrát progresivní hrací automaty je hloupost?

I když šance, že trefíte život měnící jackpot může být astronomická, nemusíte se vyhýbat všem progresivním strojům. Pokud víte, co chcete a Vaše očekávání zahrnuje i trochu reality, měli byste dát progresivním slotům šanci. I mezi progresivními automaty existují co do šance na jackpot lepší a horší stroje. Nejprve se ale pojďme podívat na základy progresivních strojů.

Velký progresivní jackpot funguje tak, že se procento všech protočených peněz vrací zpátky do automatu a zůstává k dispozici hráčům. To znamená, že jackpot stále roste, dokud nějakému šťastlivci nepadne výherní kombinace symbolů a jackpot se stává jeho. Protože minimální procento protočených peněz skutečně zůstáva v jackpotu, bude návratnost tohoto stroje o něco menší než na jiných automatech v casinu. To ale platí pouze pro automaty, které nabízejí tyto život měnící jackpoty. Ne všechny progresivní stroje jsou stejné. Ve skutečnosti existují tři různé typy Jackpotů.

 

Rozdělení Jackpotů

  • Stand Alone Jackpot

Samostatný progresivní automat, který není propojen s jiným strojům. Místo toho, aby lákal na obrovská čísla pevného jackpotu, ukládá z každé odehrané hry miniaturní procento do stále rostoucího jackpotu, který mají šanci získat hráči opět a pouze na tomto automatu v casinu, kde automat hrají. Rostoucí částka je většinou zobrazena na přední straně automatu, aby ji měl hráč stále na očích a mohl přizpůsobit sázku aktuální výši jackpotu. Ve většině případů se výhernost takového automatu prakticky neliší od ostatních, pouze nabízí možnost dosáhnout jackpotu. Výše těchto jackpotů se samozřejmě nemůže s obrovskými sumami tzv. wide area jackpotů, díky frekvenci padnutí a srovnatelnou výherností s ostatními automaty jde také o rozumnou volbu.Progresivní jackpoty pro samostatné stroje jsou mnohem nižší než ty z automatů, které jsou spojené.

  • In-House neboli místní Jackpot

Jedná se o skupinu strojů vzájemně propojeny. Mohou být jen v jednom kasinu, jinde se mohou zřídkakdy objevit také, většinou tomu bývá v případě, že herní společnost vlastní více než jeden casino. Klasický příklad tohoto jackpotu používá v České Republice společnost Synot se svými automaty Max Power, viz.foto. Tyto automaty se stali hitem a čeští hráči si je nemůžou vynachválit, a to hlavně díky již zmiňovanému společnému jackpotu.

  • Wide Area Jackpoty

Jedná se o stroje, které nabízejí život měnící jackpoty. Stroje jsou spojeny v mnoha nesouvisejících casinech Tyto automaty jsou provozovány nezávisle více než jednou herní společností. V době psaní tohoto článku dosahovali tyto jackpoty např. v casinu Betsson něco přes 156 000 000 Kč. Další z těchto jackpotů je např. Marvel jackpot, který používají casina poháněná softwarem playtech u her s tématy superhrdinů (Hulk, Iron man, Daredevil, Fantastic Four atd..) a který se také počítá na desítky mil. Kč. Šance na tento jackpot je bohužel díky obrovskému množství hráčů na těchto strojích minimální, ale za zkoušku to jistě stojí.

Zkusit tyto automaty Vám nabídnou kromě skvělé zábavy také možnost opravdu si změnit život. Ať už zvolíte kterýkoli ze třech nabízených Jackpotů věřte, že je Vaše šance i zábava vyšší než si koupit stírací los.
Až do příště, pamatujte:

Štěstí přichází a odchází … Zkušenosti zůstanou navždycky!
TAKHLE TO VYPADÁ, KDYŽ SE OPRAVDU ZADAŘÍ – VÍCE NEŽ 17 milionů EURO za sázku okolo 7 korun

[youtube id=”0p17dPKS-Gs” width=”633″ height=”356″]

 

 

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti