Menu

Voodoo

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Voodoo

Hrací Automat Voodoo Online ZdarmaVýherní automat Voodoo se rozkládá na pěti válcích s 10 výherními liniemi a jeho tématem je zvláštní druh afrického náboženství. Téma automatu poskytuje tajemný nádech a narazíte zde i na spoustu jehel, které jsou zapíchnuté do panenek připomínajících některé lidi. Jde o něco opravdu strašidelného. Výherní automat byl ale vytvořen k naprosté dokonalosti a rozhodně vás osloví.

Hrací Automat Voodoo Online Zdarma

 

Design tohoto výherního automatu vás naprosto uchvátí. Na válcích převládají zelené tóny, které jsou umístěny do hustého a záhadami zahaleného lesa. Když se podíváte kolem válců, tak můžete zahlédnout rozsvícené svíčky, které prosvětlují nízko položenou mlhu. Válce jsou od sebe odděleny kusy dřeva a mechu. Jednotlivé symboly vám mohou nahnat hrůzu, a když z nich vytvoříte výherní kombinaci, tak jakoby oživnou. I doprovodný soundtrack se skládá z děsivých zvuků a dokonale tak dokresluje tuto strašidelnou atmosféru.

Nejvyšší nabízená výhra tohoto výherního automatu činí 20 000 mincí. Jedná se o neprogresivní jackpot, který můžete získat spojením 5 nejhodnotnějších symbolů. Poloviční hodnotu tohoto jackpotu získáte za spojení pěti symbolů voodoo ženy. Tento výherní automat vám nabídne také hazardní funkci, kterou můžete aktivovat po jakékoli výhře a její hodnotu v této hazardní hře ještě zdvojnásobit. V hazardní hře budete mít před sebou vystaveno pět karet, ta nejvíce vlevo je dealerova a z následujících čtyř karet si můžete vybrat jednu. Pokud bude vyšší než dealerova karta, tak vyhráváte.

Herní symboly

Wild symbolem je voodoo zaklínač, který může nahradit všechny ostatní herní symboly. Pokud získáte tři wild symboly, aktivujete 10 spinů zdarma.

Během spinů zdarma mohou všechny symboly, které vytvoří výherní kombinaci, expandovat a mohou tak vytvořit ještě více výherních kombinací.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti