Menu

Robotnik

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Robotnik

Výherní Automat Robotnik Zdarma OnlineRobotnik je jednoduchý, ale i tak úchvatný výherní automat od společnosti Yggdrasil Gaming, stejné společnosti, která vytvořila automaty Jokerizer a Winterberries. Jedná se o pětiválcový automat se 40 výherními liniemi a 4 symboly na každém válci.

Robotnik je docela jednoduchou hrou a určitě osloví všechny hráče, kteří milují jednoduché automaty s rychlým průběhem hry. V tomto automatu také naleznete řadu speciálních funkcí včetně re-spinů, wild symbolů a násobitelů. Využít také budete moci funkce automatické hry a zahrát si tento automat na počítačích s operačním systémem Mac a Windows a na mobilních telefonech.

Výherní Automat Robotnik Zdarma Online

Tento výherní automat pracuje se 40 výherními liniemi a vy budete mít možnost na zvolení hodnoty vsazených mincí od 0,01 do 2,00. To dává šanci jak hráčům s vysokým rozpočtem, tak i drobným sázkařům. Maximální celková sázka tak činí 80 mincí a čeká na vás jackpot ve výši 1 000 mincí.
Celkově je Robotnik nádherně vytvořený HD automat s vysoce kvalitní 3D grafickou stránkou. Společnost Yggdrasil tak znovu vytvořila jednoduchý, ale přitom velmi interaktivní hru. Když k tomu přidáte zvukovou stránku a výhry z hlavní hry, tak dostanete přímo povinný automat pro všechny nové a sezónní hráče.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti