Menu

Coffee Magic

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Coffee Magic

Hrací Automat Coffee Magic Online ZdarmaVýherní automat Coffee Magic vytvořila společnost Casino Technology na téma toho nejpopulárnějšího nápoje na celém světě. Tento výherní automat je velmi originální a stejné téma mezi ostatními automaty jen tak nenaleznete. Naprosto vše v tomto automatu vypadá jako úplná novinka.

Hrací Automat Coffee Magic Online Zdarma

 

Rozvržení tohoto automatu je stejné jako u ostatních výherních automatů a vyznačuje se velkými a masivními válci s klasickým vzhledem. Válce se nachází uprostřed herní obrazovky a pod nimi jsou umístěny všechny ovládací prvky. Převládající barvou v celém automatu je barva hnědá, ale samozřejmě jsou použity i jiné barvy, jako například bílá nebo červená. Na vrchní straně herní obrazovky zbylo dostatek místa na obrovský šálek s kávou, který je naplněn tímto aromatickým mokem až po okraj. Výherní automat Coffee Magic těží ze své originality, která doposud vždy fungovala.

Základní pravidla tohoto hracího automatu jsou již známá. Vše, co potřebujete, je ovládací panel, který obsahuje všechny ovládací prvky a je umístěn pod válci. Při prvním pohledu na válce budete jistě vědět, co dělat.

Výherní automat Coffee Magic se rozkládá na 5 válcích s 21 výherními liniemi. Právě na těchto výherních liniích musíte tvořit výherní kombinace ze stejných symbolů, abyste získali výhry. Než se ale pustíte do točení válci, nejdříve si nastavte hodnotu vsazených mincí a jejich počet na výherní linii. Také můžete nastavit počet aktivních výherních linií.

Herní symboly

Klasickými symboly tohoto výherního automatu jsou symboly esa, krále, královny a kluka. Za tyto symboly získáte od 5 do 150 mincí. Dalšími symboly jsou žena popíjející kávu, sušenky, kávový šálek, konvice na kávu a cukr. Wild symbolem je kávové zrnko.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti