Menu

Amazons Spear

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Amazons Spear

Amazons Spear Automat Online ZdarmaVýherní automat Amazon Spear se nechal inspirovat vzrušujícími bájemi z antického Řecka. Jedná se přesně o to místo, kde se hráči setkají s nebojácnými válečníky, kteří se v tehdejších časech narodili. Automat tak hráče zve na nevšední a dobrodružnou cestu, na které si mohou přijít na obrovské výhry a navíc se setkají s Amazonkami. Hlavní postavou tohoto automatu je nebojácný válečník, který hráčům pomůže v získání těch nejhodnotnějších pokladů. Všechny poklady jsou ale ve válcích velmi pečlivě ukryty a vy tak musíte dobře vědět, kde hledat.

Amazons Spear Automat Online Zdarma

 

Vizuální stránka tohoto výherního automatu je velmi povedená a lze ji považovat za jednu z těch nejlepších. Obdivovat můžete spoustu detailů a tematických prvků. Pozadí automatu bylo vyzdobeno klasickými řeckými geometrickými ornamenty a vysokými sloupy s ozdobnými hlavicemi, které stojí vždy po každé straně válců. Válce však zabírají naprostou většinu herní obrazovky a jsou díky tomu velmi přehledné. I při vytvoření jednotlivých symbolů bylo dbáno na každičký detail, ale ovládací panel umístěny pod válci je na druhou stranu velmi jednoduchý.

Tento výherní automat se rozkládá na 5 válcích s 25 výherními liniemi. Právě na těchto výherních liniích musíte spojovat stejné symboly a tvořit výherní kombinace, za které získáte své peněžní odměny. Hodnota vašich výher se bude odvíjet od jednotlivých symbolů a od hodnoty vaší sázky.

Herní symboly

Tento výherní automat se skládá z běžných a speciálních symbolů. Mezi běžné symboly patří symboly esa, krále, královny, kluka, 10 a 9. Odměny za tyto symboly se pohybují od 5 do 150 mincí. Mezi speciální symboly patří například helma a harfa. Oštěp je wild symbolem a scatter symbol má podobu modré koule.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti