Menu

20 Star Party

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

20 Star Party

Výherní Automat 20 Star Party Online ZdarmaVýherní automat 20 Star Party vytvořila společnost Casino Technology a vložila do něj zcela nové funkce, kterých je zde opravdu hodně. Co se týče audio vizuální stránky, animací a průběhu hry, tak je tento automat také plný novinek a překvapení. Celý tento výherní automat vychází ze základních funkcí a jeho hlavním motivem je naprostá jednoduchost. Rozložení celého automatu je 5 válců se třemi řádky a 20 výherními liniemi.

Výherní Automat 20 Star Party Online Zdarma

 

Tento výherní automat nemá žádný příběh, žádný děj a žádné speciální téma. Neobsahuje žádné speciální charakteristické symboly, které by vyjadřovaly nějaký děj. Dokonce i doprovodné zvukové efekty jsou jen ty nejzákladnější. Automat obsahuje klasické ovocné symboly, proto můžete narazit na jablka, melouny, citróny a švestky. Všechny tyto symboly mají stejnou hodnotu a nezískáte za ně žádný jackpot. Nezáleží ale na tom, zda spojíte tři nebo pět jablek, vaše výhry budou vždy dostatečně vysoké na to, aby vás potěšily.

Jak hrát

Pro roztočení válců tohoto automatu musíte vsadit minimálně jednu minci. Hodnota jedné mince se při tom může pohybovat od centu až po 25 centů. Při využití funkce maximální sázky bude vaše sázka nastavena na 5 dolarů na jedno zatočení. Pokud patříte k vysokým sázkařům, tak je možné, že vás tato částka úplně neuspokojí.

Wild symbolem tohoto výherního automatu je klasická sedmička, kterou můžete využít k nahrazení všech ostatních herních symbolů a vytvoření dodatečných výherních kombinací. Pokud se wild symbol zobrazí na třetím válci, bude expandován na celý válec. Scatter symbolem tohoto automatu je zářivá hvězda, která vám ale nepřinese žádné spiny zdarma, ale pouze jackpot.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti