Menu

Vikings Fun

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Vikings Fun

Automat Vikings Fun Online ZdarmaVýherní automat Viking’s Fun od společnosti Casino Technology se rozkládá na 5 válcích se třemi řádky a 25 výherními liniemi. Vikingové byli odjakživa považováni za ty nejdrsnější obyvatele Skandinávie a v tomto automatu vám umožní vsadit si jednu minci na každou výherní linii. Hodnotu vámi vsazených mincí si ale můžete upravit podle sebe od 1 centu až po 20 centů. Nejvyšší možnou sázkou na jedno zatočení tak je 5 dolarů, což je dostupná sázka pro naprostou většinu hráčů.

Automat Vikings Fun Online Zdarma

Symboly tohoto výherního automatu online byly zvoleny tak, aby odráželi kulturu Vikingů a jejich styl života. Mezi netematické symboly patří symboly hracích karet od 10 až po eso. Mezi ty nejhodnotnější symboly patří kýty, vikingská žena a sklenička s rumem. Scatter symbol má podobu vikingské válečné lodi, a pokud tuto loď zobrazíte na válcích celkem 3x, vyhrajete 15 spinů zdarma. Vikingská žena se také může změnit na wild symbol a pomoci vám získat ještě více výherních kombinací.

Funkce automatu

Vikingové byli velmi zběhlí v křižování divokých vod a stali se slavní i pro své válečnické schopnosti. Asi také právě proto je wild symbolem tohoto automatu viking. Po každé výhře můžete navíc aktivovat hazardní hru, ve které můžete hodnotu své výhry zvýšit. Hazardní hru je možné aktivovat s jakoukoli výhrou nižší než desetinásobek vaší sázky. Vaším úkolem bude uhodnout správnou barvu nebo karetní druh a výhru zdvojnásobit nebo zčtyřnásobit.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti