Menu

Pot O Luck

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Pot O Luck

Hrací Automat Pot O Luck Online ZdarmaVýherní automat Pot O Luck je hracím automatem, který byl vytvořen ve stylu starých dobrých výherních automatů, od kterých není třeba očekávat žádné novoty. Automat vytvořila společnost Casino Technology a obsahuje celkem 100 výherních linií, které se rozkládají na 5 válcích a 4 řádcích. Hodnota vašich sázek se může pohybovat od 0,01 a během hraní na vás čeká spousta speciálních bonusů a funkcí, které vám pomohou dosáhnout na ty nejvyšší výhry.

Hrací Automat Pot O Luck Online Zdarma

 

Symboly použité v tomto výherním automatu patří k naprosté klasice a hráči se tak s nimi velmi snadno ztotožní. Mezi běžné symboly patří symboly ovoce, jako jsou například hrozny, švestky, třešně a jablka. Dalšími symboly jsou zlatá koňská podkova, dolarová mince a zlatý zvon. Některé z těchto symbolů vám přinesou výhry až v hodnotě 500 mincí. Tím nejhodnotnějším herním symbolem je sedmička, která většině lidem přináší štěstí. Za pět sedmiček zobrazených na jedné výherní linii vyhrajete 3000 mincí.

Na každou výherní linii si můžete vsadit jednu minci a její hodnota se může pohybovat od 1 centu až do 10 centů. Pokud chcete vsadit 10 dolarů, tak se také můžete těšit na ty nejhodnotnější výhry, které mohou dosáhnout až 300 dolarů.

Speciální herní symboly

Pro získání vyšších výher se musíte při hraní zaměřit na speciální symboly. Jedná se o expandující wild symbol, kterým je kotlík plný zlata. Tento symbol vám pomůže nahradit chybějící symboly z výherních kombinací a přinese vám tak mnohem více výher. Scatter symbolem je zlatá hvězda, která hráčům donese 5000 mincí neboli až 500 dolarů.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti