Menu

Ocean Legends

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Ocean Legends

Ocean Legends Automat Online ZdarmaVýherní automat Ocean Legends vytvořila společnost Casino technology tak, aby hráčům poskytl jen ty nejlepší herní zážitky. Výherní automat má celkem 25 výherních linií, které se rozkládají na 5 válcích. Hráči si tento výherní automat mohou zahrát zdarma nebo do něj mohou vložit vlastní peníze. Při hře s reálnými penězi budou hráčům k dispozici také bonusové funkce jako hazardní hra a spiny zdarma.

Ocean Legends Automat Online Zdarma

 

K získání spinů zdarma musí hráči na válcích zobrazit tři, čtyři nebo pět scatter symbolů. Podle toho, kolik scatter symbolů hráči spojí najednou, mohou obdržet až 15 spinů zdarma. Během spinů zdarma je možné jejich počet ještě navýšit získáním dalších scatter symbolů. Všechny výhry získané během spinů zdarma budou vynásobeny 2x. A pokud ani to nebude některým hráčům stačit, mohou se pokusit zdvojnásobit své výhry pomocí hazardní hry, která je dostupná po každém kole s výhrou. Pro její spuštění je třeba kliknout na příslušné tlačítko umístěné na levé straně herní obrazovky.

V rámci hazardní hry mají hráči za úkol uhodnout správnou barvu karty a mají na výběr mezi červenou a černou. Šance na zdvojnásobení výher je tak 50/50. Hazardní hru je možné hrát i několikrát po sobě.

Pro zahájení hraní na tomto výherním automatu je nutné nejdříve nastavit hodnotu sázek, které se mohou pohybovat od 0,01 do 25 dolarů. Hodnota jednotlivých mincí se pohybuje od 0,01 do 0,05 a maximální počet mincí, které je možné vsadit na jednu výherní linii, je 20. Maximální jackpot, který mohou hráči v tomto automatu vyhrát, má hodnotu 25 000 mincí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti