Menu

Disco Babylon

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Disco Babylon

Hrací Automat Disco Babylon Online ZdarmaVýherní automat Disco Babylon od vývojářské společnosti Casino Technology obsahuje celkem 5 válců a 10 výherních linií, které vás zvou strávit celou noc na tanečním parketu a uvolnit tak vaši přebytečnou energii. Když k tomu přidáte fakt, že se tento výherní automat stal populárním téměř přes noc, tak se vaše očekávání ještě zvýší.

Hrací Automat Disco Babylon Online Zdarma

 

Když přijde řeč na Disko, tak si všichni představí sedmdesátá léta minulého století. Právě v této době se narodila diskotéková hudba, kterou zaslechnete i při hraní tohoto výherního automatu. Celý tento výherní automat se tak vyznačuje skvělou retro atmosférou.

Retro atmosféra na vás bude dýchat naprosto ze všech prvků tohoto automatu, například i z jednotlivých symbolů, které svým způsobem vypadají velmi výstředně. Nebude se nicméně jednat o nic zas tak výjimečného, protože právě o tom celý tento výherní automat online je.

Mimo spousty zábavy vás ale v tomto výherním automatu čeká i spousta peněz, které můžete snadno vyhrát. Místo peněžních odměn můžete vyhrát i spiny zdarma, které vám přinesou možnost naplnit si své kapsy bez riskování jediného centu.

Po každé vaší získané výhře vám automat umožní zahrát si ještě hazardní hru a vaši výhru zdvojnásobit. Vaše odměny se zde budou pohybovat od 1 do 10 000 mincí, nebude tak záviset na tom, zda vaši výhru budete chtít zdvojnásobit nebo se spokojíte s její originální hodnotou. Spokojení budete v obou dvou případech. Celý tento výherní automat je velmi populární a stal se naprostým hitem. V žádném případě si tak hraní tohoto automatu nemůžete nechat ujít, zvláště pokud jste fanouškem desek ze sedmdesátých let minulého století. Průběh hry je při tom jednoduchý a překvapivě velmi štědrý.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti