Menu

Tequila Fiesta

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Tequila Fiesta

Výherní Automat Tequila Fiesta Online ZdarmaTento výherní automat se rovná opravdové zábavě s velkým Z. Jakmile tento výherní automat zdarma spustíte, tak nezažijete nic jiného než zábavu a vzrušení. Za to ale nevděčíme pouze velké spoustě výher, ale také veselému nádechu této automatové hry. Grafická stránka, animace a dokonce i jednotlivé symboly jsou vytvořeny tak, aby byl tento výherní automat zábavný. Doprovodná hudba je také skvělá a k nádechu tohoto automatu se skvěle hodí. Každá výhra, každé zatočení a dokonce i každý váš pohyb je doprovázen skvělými hudebními efekty a animacemi, které maximalizují vaše vzrušení ze hry.

Výherní Automat Tequila Fiesta Online Zdarma

 

Tento výherní automat má celkem 5 válců, 3 řádky a 20 fixních výherních linií. Právě toto rozvržení výherních automatů je pro hráče nejvhodnější a dokonce ani já osobně jsem nehrál jiný výherní automat zdarma, který by mi vyplatil tolik výher, jako právě tento. Pokud se o tento výherní automat zajímáte a chcete se na něj podívat zblízka, tak vám rozhodně doporučuji vyzkoušet si nedříve jeho verzi zdarma, ve které se můžete přesvědčit o jeho štědrosti. Samotná hra je pak velmi jednoduchá. Nejdříve musíte nastavit vaši sázku. Toho docílíte zvolením hodnoty vsazených mincí. K dispozici máte hned několik možností. Maximálně si můžete vsadit 2,5 mincí na jednu výherní linii a maximální sázka na jedno zatočení se v tomto výherním automatu zdarma rovná 50 mincím. Maximální sázku však můžete nastavit mnohem jednodušeji pomocí tlačítka MAXBET. Poté už stačí jen stisknout tlačítko BF, které v tomto výherním automatu zdarma slouží jako tlačítko spin.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti