Menu

Bonus Joker 2

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Bonus Joker 2

Hrací Automat Bonus Joker 2 Online ZdarmaBonus Joker II je výherní automat pocházející z dílny společnosti Apollo. Jedná se o naprosto novou verzi známých automatů z kamenných kasin, které obsahují progresivní jackpot. Jeho online verze je velmi minimalistická a jednoduchá. Těšit se můžete na jednoduché herní rozhraní se známými zvony, sedmičkami a žolíky.

Funkce výherního automatu

Tento výherní automat se rozkládá na třech válcích s pěti výherními liniemi a třemi řádky. Pro výplaty je zde speciální kolonka a získat je můžete pomocí zeleného žolíka a osmi běžných symbolů. Ty nejhodnotnější symboly mají podobu sedmiček, zvonů a fialového žolíka. Mezi středně hodnotné symboly patří pomeranče, hrozny, melouny, citróny a třešně. Za bonusového žolíka můžete místo peněžní odměny získat 5 až 15 spinů zdarma.

Tento výherní automat neobsahuje žádnou hazardní doplňkovou funkci ani násobitele výher. Výhry ale můžete získat, i když využijete funkci automatického roztáčení válců. Minimální hodnotou sázek je 0,1 a maximálně je možné vsadit si až 50.

Hrací Automat Bonus Joker 2 Online Zdarma

Herní symboly

V tomto hracím automatu nechybí ani scatter symboly a bonusové symboly.

Protože je tento výherní automat inspirovaný ovocným tématem, setkáte se zde právě s různými symboly ovoce a minimálními bonusovými funkcemi. Automat patří mezi naprostou klasiku bez žádných moderních vymožeností. Jedná se čistě o jednoduchou automatovou hru s běžnou grafikou. Těšit se můžete na symboly diamantů, citrónů a třešní.

Maximální výhrou je v tomto automatu 500 mincí, ale vyhrát je možné také až 20 spinů zdarma. Automat si můžete zahrát zdarma nebo za opravdové peníze, záleží pouze na vás.

Hrací Automat Bonus Joker 2 Online Zdarma

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti