Menu

Schlagermillions

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Schlagermillions

Schlagermillions Automat Online ZdarmaSchlagermillions je výherní automat zdarma, který se zaměřuje výhradně pouze na hudbu, a hudbu v něm také naleznete. Jeho doprovodný soundtrack je totiž jedním z těch nejlepších na trhu. Vývojářská společnost Genesis Gaming znovu potvrdila svůj skvělý výběr zajímavých témat. Na válcích budete mít k dispozici 5 aktivních výherních linií, ale tou největší zvláštností je zde možnost vsadit si různé sázky na různé výherní linie.

Myslíte si, že máte vyšší pravděpodobnost získání výhry na konkrétní výherní linii? Tak si na tuto výherní linii vsaďte více. Jedná se o extrémně ojedinělou funkci pro výherní automaty a vývojářská společnost Genesis Gaming vám znovu dokazuje, že se pro vás snaží vždy najít něco nového. Mimo této funkce vás čekají i ostatní moderní prvky, jako jsou například spiny zdarma, scatter symboly a wild symboly.

Schlagermillions Automat Online Zdarma

 

Tento výherní automat vám přijme sázku až pěti mincí na každou výherní linii. Hodnota jednotlivých mincí se při tom může pohybovat kdekoli mezi 0,01 a 4 eury. I když je rozsah sázek docela nižší, můžete si je nastavit podle vlastního měřítka. Jako odměna pro vás budou výhry pohybující se od pětinásobku do 200násobku vaší sázky. Pokud jste unavení z neustálého točení válci, využijte automatickou hru a nechte automat, aby válci točil za vás.

K dispozici jsou ale také další zajímavé funkce zvané Double up a Triple up. Využijte je a vaše výhry ještě zvýšíte. Wild symbol má podobu hvězdy a nahrazuje všechny ostatní herní symboly mimo scatter symbolů. I přes všechny bonusové funkce je ale základ tohoto výherního automatu zdarma pořád stejný a noví hráči se v něm budou velmi rychle orientovat.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti