Menu

Mayan Princess

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Mayan Princess

Hrací Automat Mayan Princess Online ZdarmaMayan Princess je jedním z těch nejoblíbenějších výherních automatů od společnosti Microgaming, ale zřejmě ne z těch důvodů, pro které by si to tvůrci této hry přáli. Mayan Princess skrývá skvělou hru, možná jednu z těch nejlepších, kterou kdy v Microgaming vytvořili. Ale něco této hře stále chybí. Nějaký X-faktor, o kterém by hráči mohli mluvit. Jednoduše ho tento princeznin poklad naprosto postrádá. Milovníci výherních automatů se tím ale nemusí zatěžovat.

Hrací Automat Mayan Princess Online Zdarma

 

Ach ta kouzla starého světa a zapomenuté civilizace. Hodně už bylo o starověké Mayské civilizaci z Latinské Ameriky od objevení zbytků Machu Pichu řečeno, napsáno a zkoumáno. Po zveřejnění řady varování o globálním zatmění slunce, tsunami, konci světa a nebezpečných invazí mimozemšťanů se objevilo ještě mnohem více spekulací, která byla rozsáhlou veřejností přijata, zamítnuta a přežvýkána s náramným zájmem.

Výhernímu automatu Mayan Princess se podařilo všechny tyto domněnky zpracovat do úhledně navržené a skvěle animované grafické formy, že by se z toho mohl jisto jistě vytvořit i animovaný film. Skvělá grafika tohoto automatu je obratně podpořena odpovídajícím hudebním doprovodem, který průběh hry absolutně nenarušuje a je opravdovou značkou dokonalosti.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti