Menu

The Glam Life

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Glam Life

Hrací Automat The Glam Life Online ZdarmaThe Glam Life je pětiválcový 3D automat se 30 výherními liniemi, který vám představí svět plný bohatství a extravagance. Tento vysoce kvalitní HD automat od společnosti Betsoft vám umožní řídit soukromé letadlo při cestě na vaše víkendová sídla naplněná luxusními auty nebo si jen tak upíjet drahé šampaňské na palubě vaší jachty. Užijte si všech těchto luxusních zážitků ve vašem vlastním životě poté, co v tomto online video automatu získáte potřebné bohatství.

Hrací Automat The Glam Life Online Zdarma

 

Tento automat je kompatibilní s operačními systémy Windows, Linux a Mac, ale v současné době není ještě dostupný pro mobilní telefony. Tím nejlepším na výherním automatu the Glam Life je ale nabízený progresivní jackpot a the Glam Life tak představuje jeden z vybraných automatů řady Slots3 společnosti Betsoft, do kterých byl progresivní jackpot přidán. The Glam Life je, stejně jako ostatní oblíbené automaty společnosti Betsoft, jednoduchý na ovládání s uživatelsky přátelským rozhraním. Výherní linie, sázky na linii a hodnota mincí jsou na obrazovce jasně vyznačeny, a to platí i pro stav vašeho účtu, kredity a aktuální sázku. Automat si tak můžete snadno nastavit podle vašich preferencí. HD kvalita a neskutečné zaměření na detail definitivně odlišuje Slots3 Betsoft automaty od všech ostatních.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti