Menu

The Exterminator

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

The Exterminator

Automat The Exterminator Online ZdarmaVe světě obtížného hmyzu a brouků musíte být opravdu stateční, abyste je všechny mohli zlikvidovat. A to je právě okamžik, kdy na scénu přichází zkušený deratizér, stejný jako v tomto online automatu. The Exterminator je pětiválcový 3D výherní automat v HD kvalitě se 30 výherními liniemi, který vám přináší úžasná společnost Betsoft. Tento výherní automat je vybaven kvalitní grafikou a zábavným příběhem, který vás bude bavit po celou dobu hry. Výherní automat The Exterminator je kompatibilní s operačními systémy Windows, Linux a Mac, ale v současné době ještě není dostupný pro mobilní telefony.

Automat The Exterminator Online Zdarma

 

Automat The Exterminator je velmi jednoduchý na ovládání, stejně jako všechny ostatní oblíbené automaty od Betsoft. Na jeho obrazovce naleznete viditelná ovládací tlačítka. Sázky si můžete jednoduše nastavit podle vašich preferencí a jako vždy máte k dispozici i informace o výplatách a bonusech. HD grafická stránka, skvělé téma a potřebná interakce hráčů je přesně to, co dělá výherní automaty z řady Slots3 této společnosti tak výjimečné.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti