Menu

Baseball

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou

Game Details

Baseball

Hrací Automat Baseball Online ZdarmaPokud jste jedním z dalších fanoušků tohoto velmi oblíbeného amerického sportu, tak se určitě stanete i fanoušky výherního automatu Baseball. Tento výherní automat obsahuje celkem 5 válců a 30 výherních linií, na kterých si užijete naprosto všechno, co vám tento výherní automat nabídne.

Hrací Automat Baseball Online Zdarma

 

Pozadím tohoto výherního automatu online je stadión s neuvěřitelným množstvím lidí. Celá tato scéna ve vás vyvolá pocit, jako byste se nacházeli na jednom za zápasů Světové série. Mimo stadiónu ale také zahlédnete pálkaře, který se chystá vkročit na hřiště. Naprostá většina všech symbolů je inspirována baseballem, proto se můžete těšit na kšiltovky, nádherné fanynky, baseballový míček, baseballové boty, trofeje, hřiště a šatní skříňku.

Herní funkce

Tento výherní automat je velmi jednoduchý, a to stejné platí i o jeho ovládání. Na ovládacím panelu naleznete také zobrazenou hodnotu celkové sázky, počet aktivních výherních linií a tabulku výplat. Právě hodnota vaší sázky a počet aktivních výherních linií ovlivní hodnotu vašich výher. Obě dvě tyto sekce obsahují také příslušná tlačítka pro změnu jejich nastavení. Vaše celková sázka tak závisí pouze a jen na vás. Na pravé straně ovládacího panelu je k dispozici tlačítko spin a tlačítko pro spuštění režimu automatické hry, které se skvěle hodí ve chvíli, kdy si chce od manuálního točení válci trošku odpočinout.

Scatter symbolem tohoto výherního automatu je tabule se skóre. Za tři tyto symboly vyhrajete 4 spiny zdarma s expandujícími wild symboly. Wild symboly mohou nahradit všechny ostatní herní symboly tohoto výherního automatu a vytvořit tak mnohem více výherních kombinací. Bonusovým symbolem je zde pálka s chytačskou rukavicí.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti