Menu

Moonlight Fortune

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Moonlight Fortune

Hrací Automat Moonlight Fortune Online ZdarmaVýherní automat Moonlight Fortune vám poskytne podívanou na třpyt měsíce, který osvětluje kouzelný les. Právě za svitu tohoto kouzelného úplňku se ve výherním automatu Moonlight Fortune objevují všemožná nádherná a kouzelná stvoření.

Hrací Automat Moonlight Fortune Online Zdarma

 

Tento výherní automatu je velmi atraktivní a nabízí hráčům 5 válců se 40 výherními liniemi a spoustou lukrativních bonusových funkcí. Mezi ně patří například spiny zdarma nebo wild symboly. Tento výherní automat je také kompatibilní s mobilními telefony a nechybí v něm ani plynulé animace, které v podstatě fungují jako podpis společnosti Synot.

Všechny výherní linie tohoto automatu jsou hodnoceny ve směru zleva doprava, a pokud si přejete hrát s nižšími sázkami, tak si jejich počet můžete změnit i na 20. Nejnižší hodnotou vaší sázky je 0,20 dolarů a maximálně si můžete zahrát až se 100 dolary na jedno zatočení. Verze zdarma tohoto automatu je určena pro ty hráče, kteří si chtějí tento automat vyzkoušet bez žádného rizika spojeného se vsazením reálných peněz.

Herní symboly

Pozadím tohoto automatu je nádherně zelený les a budete moci například sledovat, jak se z některých stromů snáší na zem upadlé listy. Válce jsou pak orámovány břečťanem, který dodává celé hře mírumilovnou atmosféru. Výhry je možné získat již za spojení tří stejných symbolů.

Symboly tohoto výherního automatu zahrnují běžné karetní symboly 9, 10, J, Q, K a eso. Tematické symboly jsou ale mnohem hodnotnější. Jedná se o kouzelná stvoření, která jsou orámována ve světélkujícím rámečku. Je to například červená liška, fialová sova, králík a jednorožec.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti