Menu

Wild Warp

Fullscreen
Light Switch
0%
Všechny nabízené hry, a ještě mnohem více si zahrajete ZDARMA po registraci v jednom z licensovaných casin v tabulce dole pod hrou
Hrat automat za peníze

Game Details

Wild Warp

Wild Warp Automat Online ZdarmaVýherní automat Wild Warp je automatem, který je kompletně zaplněn symboly inspirovanými science fiction. Nechybí zde však ani speciální funkce v podobě spinů zdarma, expandujících wild symbolů a hazardních her, které vaše výhry i několikrát vynásobí.

Wild Warp Automat Online Zdarma

 

Hlavními protagonisty vesmírného tématu tohoto výherního automatu jsou hrdinný pilot, zvláštní krystal, planeta a vesmírná loď. Celý tento vesmírný svět zabírá celkem 5 válců s 10 výherními liniemi. Výherní kombinace se tvoří spojením jednotlivých symbolů na válcích vedle sebe tak, aby nedošlo k přerušení jejich sekvence. Minimální sázkou pro hráče, kteří chtějí hrát s vlastními penězi je 0,20 mincí na každé zatočení. Maximálně je možné vsadit si 100 mincí. Vyšší sázky povedou i k masivním výhrám, stačí pouze na válcích najít ty správné herní symboly.

Herní symboly

Symboly tohoto výherního automatu obsahují již tradiční symboly hracích karet, kterými jsou 10, J, Q, K a A. Dále se ve hře nachází fialový krystal, který vám vyplatí nejvíce 750 mincí, což je stejná výplata nabízená symbolem kamenného prstenu. Lepším symbolem je symbol vesmírné lodi, která vám vyplatí až nádherných 2000 mincí.

Ještě hodnotnějším herním symbolem je symbol pilota, který vám za spojení pěti stejných symbolů na jedné výherní linii vyplatí nádherných 5000 mincí. Wild symbolem je zelený hexagon, který v sobě obsahuje proudící energii. Kdykoli je to možné, tento symbol nahradí všechny ostatní herní symboly a vytvoří nebo doplní výherní kombinace tak, aby vám přinesly maximální možnou výhru. Tento symbol je zároveň i scatter symbolem.

No comments

Napsat komentář

Vyberte si podle libosti